Reklam Planlama Takip ve Raporlama

Reklam planlama takip ve raporlama hizmeti veriyoruz.
Verilecek olan reklamın sektöre uygunluğu,  kullanıcıya çekici gelmesi ve doğru hedef kitleye aktarılması işlemleri Reklam Planlama olarak adlandırılmaktadır. Reklamın; tasarımı, yayınlanması gereken saati, ne kadar süreyle yayınlanması gerektiği, anahtar kelime tespiti, reklamın yayınlanması gereken internet sitesi gibi geniş bir çalışma sonucunda reklam verenler için en verimli ve hesaplı reklam modelinin planlanması gerekmektedir.

 

Reklamın; yayını boyunca takip edilmesi, anlık raporlamalar ile ne kadar verim aldığının ve hangi saat aralıklarında en çok tıklandığının belirlenmesi vb. analizlerin anlık olarak yapılması gerekmektedir. Bu analizlerin sonuçlarının iyi okunması ve buna göre reklam stratejisinin geliştirilmesi çok önemlidir.

 

Bizler başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren ajansımız ile Reklam Planlama Takip ve Raporlama alanında hizmet veriyoruz. Bu sayede geri dönüş odaklı reklam çalışmalarını sizlere sunuyoruz. İşletmenizi internet reklamları ile daha da güçlendirmek isterseniz sizinle çalışmaktan mutluluk duyarız.