İnternet Reklamcılığı

internet reklamcılığı hizmeti veriyoruz.
Reklam bir ürünü, hizmeti veya markayı çeşitli mecralarda tanıtmaktır. Bu mecralar billboard, televizyon, gazete vb. olabilmektedir. Ancak bu mecralar çağımızın getirisi olan internet yanında maliyetli olmakta ve ulaşılabilecek olan kitleyi belirli bir bölgede sınırlamaktadır. Örneğin bir gazete dağıtımının yapılan bölgede, bir billboard ise sadece bulunduğu yerde reklamınızı yapabilmektedir. İnternet ise tüm Dünya’ya bizleri ulaştırabilmektedir her hangi bir sınırlaması yoktur. Bu nedenle değişen Dünya ile birlikte İnternet Reklamcılığı bir sektör olarak doğmuş ve işletmeler için bir gereklilik haline gelmiştir.

 

İnternet reklamcılığı denilince ilk olarak akla işletmenizin internetteki yüzü olan web siteniz ve web siteniz aracılığıyla Google, Yandex gibi arama motorlarının ve Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya sitelerinin reklam sistemleri üzerinden ürün veya hizmetinizi ücretli olarak tanıtmanız gelir. İnternet reklamcılığı bunların haricinde işletmenizin ürün veya hizmetleri hakkında mailing çalışması yaparak potansiyel veya var olan müşterilerinize direk toplu e-mail gönderimini de kapsar. Bu sayede kampanya, yeni ürün, yeni hizmet gibi güncel durumlardan haberdar olmalarını da sağlamanıza yarar.

 

İnternette reklam vererek interaktif dünyada bireysel kullanıcılara ulaşabilir ve verdiğiniz reklamların sonuçlarını ölçümleyebilirsiniz. Esnek reklam seçenekleri ile potansiyel müşterilerinizle en ekonomik şekilde doğrudan iletişim sağlarsınız. İnternette reklam vererek verdiğiniz reklam hakkında kullanıcıya bilgilenme isteği oluşturabilirsiniz. İnternet reklamları sayesinde daha sonra yine aynı müşterilere dönüş sağlayabilmek için hedef kitlenizin datalarını toplayabilir ve satışa yönelik promosyon mailleri ile geri dönüşler alabilirsiniz. Verdiğiniz reklamların raporlarını ve analizlerini inceleyerek tüketicinin sizinle olan diyaloğunu eğer olumsuz ise olumlu hale getirmeye ya da daha kaliteli ve ekonomik reklamlar verebilirsiniz.

 

Bizler başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren ajansımız ile siz değerli müşterilerimize işletmenize uygun şekilde internet reklamcılığı hizmeti veriyoruz. Hizmetimiz Banner Reklamları, Google Reklamları (Google Adwords), Facebook Reklamları (Facebook Ads) , Twitter Reklamları, Youtube Reklamları, Instagram Reklamları ve E-Mailing çalışmalarını kapsamaktadır. Sizde işletmenizin gücünü internet reklamları ile artırmak isterseniz sizler ile çalışmaktan memnuniyet duyarız.