Web Sitesi Tasarımı

Web sitesi tasarımı hizmeti veriyoruz.
Web Sitesi 21. Yüzyılın iletişim aracıdır. Gelişen teknoloji ve internetin yaygınlaşması ile internetin görünen yüzü olan web siteleri ortaya çıkmıştır. Doğal olarak da internet bir pazar haline gelmiştir. Kolay ulaşılabilir olması, aranan bilgiyi hızlı edindirebilmesi gibi özelliklerinden dolayı günümüzde milyonlarca insan işlerini, satışlarını ve iletişimlerini web sitelerinin üzerinden gerçekleştirmektedir. Web sitesi kurumsal kimliğinizin bir parçası olarak sizin vizyonunuzu yansıtır ve ziyaretçiler web siteniz üzerinden sizin işletmeniz, hizmetleriniz veya ürünleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirler. Bu nedenle Web siteleri günümüzün en hesaplı reklam aracıdır. E-ticaret gibi alanları da kullanarak, ürünlerinizin veya hizmetinizin 7 / 24 açık olan şubesi haline gelebilir. Hatta sizleri ofis, mağaza gibi yerlere ihtiyaç duymaz hale getirebilir.

web_designin-galway

Genel olarak web siteleri için içerisinde işletmeniz hakkında bilgiler barındıran potansiyel müşterilerinizin internet üzerinden sizin hakkınızda bilgiler edinebileceği bir platform olarak bahsedebiliriz.

 

Banner1330x700px2Bizler başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren ajansımız ile web sitesi tasarımı hizmeti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için en yeni trendleri takip ediyor ve en yeni web teknolojilerini kullanıyoruz. Kaliteli işler yaparak mutlu müşteriler edinmeyi amaçlıyoruz. Ekibimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda işlevselliği ve tasarımı sektörlerinize uygun olan web siteleri hazırlamaktadır. Hazırlanan çalışmalar size özel olarak verilen bir adreste test edilerek, önce sizin onayınıza sunulmaktadır. Onayınız alındıktan sonrada yayınlanmaktadır. Müşterimiz kendisi için en uygun çalışmayı seçene kadar ekibimiz fedakârlık ile çalışmaya devam etmektedir.

 

Web sitelerimiz; çağdaş tarayıcı uyumlu tasarım, güvenli programlama alt yapısı, arama motoru optimizasyonu (SEO) uyumlu kod yapısı ve kolay kullanılabilir içerik idare sistemine sahip olacak şekilde hazırlanmaktadır.

micrositewebdesign

Web sitesi yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Öncelikle nasıl bir web sitesi istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Ardından isteğiniz doğrultusunda size en doğru hizmeti verecek olan çözüm ortağını bulmalısınız. Ancak unutmayınız ki web sitesi yayınlandıktan sonra da takip gerektiren bir mecradır. Bu nedenle bunların takibini ve arama motoru optimizasyonu (SEO) gibi çalışmalarını yapabilecek bir çözüm ortağına ihtiyacınız vardır. Çözüm ortağınız sizin talepleriniz ve sektörünüzü inceler. Tasarımınız yapar ve önce sizin onayınıza sunar. Onay alındıktan yayınlar. Sonrasında eğer alınmadıysa sizler için en uygun alan adını ve web alanını bulur ve satın alır. Sonra arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmaları başlatır ve isteğiniz doğrultusunda sektörünüzde yükselmenizi sağlar.

 

Çözüm ortağınız olarak bizlerle çalışmak isterseniz; sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Link_CMS_Website_Design