Kampanya Oluşturma ve Yönetimi

Kampanya oluşturma ve yönetimi hizmeti veriyoruz.
Web siteniz ve ya sosyal medya hesaplarınız üzerinden kampanya ve indirimlerinizi ulaşmak istediğiniz kitleye daha ilgi çekici şekilde sunmanın yöntemleri vardır. Çeşitli yarışmalar, çekilişler ve kampanyalar düzenleyerek hem takipçilerinize kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilir hem de firmanızın sosyal medyada bilinirliğini artırabilirsiniz.

 

Bizler başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren ajansımız ile siz değerli müşterilerimizin sosyal medya da doğru kitleye hitap etmesini sağlayabilir ve sizleri potansiyel müşterilerinize ulaştırabiliriz. Sizler için oluşturabileceğimiz kampanya örneklerimiz;

  • Uygulamalı yarışmalar ve küçük oyunlar oluşturabilir ve yüksek skoru kazanan kişilere ödüller verilebiliriz. Bu sayede marka bilinirliği ve pozitif algı oluşturulabiliriz.
  • Çekilişler düzenleyerek rastgele kura ile kullanıcıya ödüller verebiliriz. Bu sayede kullanıcıya sayfa beğeni, gönderi beğeni ve paylaşımı yaptırabilir ve bilinirliğinizi arttırabiliriz.
  • “Kupon koduna %10 indirim” , “sosyal medya hesaplarını takip edenlere ücretsiz destek” , “arayan ilk 5 kişiye %50 indirimli bakım” örneklerinde ki gibi çeşitli kampanyalar düzenleyebiliriz. Bu sayede takipçilerinizin sizin sayfanızda sürekli yeni fırsat ve kampanya gibi avantajları kontrol etmelerini sağlayabiliriz.

 

 

Kampanya oluşturma ve yönetimi