Viral Reklam Filmleri

Viral reklam filmleri çekiyor ve hazırlıyoruz.
Bill Gates’in karısıyla birlikte rol aldığı ve sosyal sorumluluk projesi kapsamında hazırladığı kısa film bir an da tüm dünyaya yayılmıştır. Bu kısa film reklam mecrasında yeni bir çığır açarak Viral filmleri oluşmuştur. Bill Gates’in buluşu olan Viral Filmler çağımızın yeni ve başarılı reklam metotlarından biri olmuştur.

 

Viral Filmler başta video paylaşım, sosyal medya ve blog siteleri olmak üzere kullanıcıların aktif paylaşımda bulundukları tüm web sitelerde sınır tanımadan anında yayılabilen ve genellikle 7-9 saniye süren videolardır. Virüsler gibi bir anda yayılıp her yere ulaşmasından dolayı da bu videolara viral film denmektedir.

 

Çağımızda hiç şüphesizdir ki sosyal medya büyük bir güce ulaşmış, dünya sınırlarını aşmış ve insanlara ulaşmada ki en hızlı yollardan biri haline gelmiştir. Sosyal medya yaratıcılıkla birleştirildiğinde anında marka hakkında farkındalık yaratabilmektedir. Yaratıcılık işin içine girdiğinde ise sosyal medyadan viral Filmler yaratmak kolay ve etkili bir reklam yöntemidir. Geleneksel mecralardan ulaşılabilmesi imkânsız olan kitlelere bile sosyal medya üzerinden ulaşmak mümkündür. Bu nedenle Viral filmler büyük markaların sıkça başvurduğu ve sosyal medya yoluyla insanlara ulaşmada kullandıkları en hızlı reklam metodu haline gelmiştir.

 

Bizler başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren ajansımız ile siz değerli müşterilerimiz için bulunduğumuz çağın gerektirdiği son teknolojiyi kullanarak tüketici algısına ve beğenisine yönelik viral reklam filmlerinizi oluşturabiliriz.