Reklam Filmleri

Reklam filmleri çekiyor ve hazırlıyoruz.
“RAP RAP ÇORAP” bu sloganı eminiz ki birçoğumuz duymuşuzdur. Türkiye’de ki ilk reklam filmlerinden olan bu çorap reklamının sloganı basit ve amatörce görünse de zihnimize yer etmesi bakımından oldukça başarılıdır. Aslında bir reklam filminin amacı da tam olarak budur. Reklam filmleri insanların beynine ürünü ve o ürün için oluşturulan sloganı yerleştirir.

 

Reklam filmleri; bir işletmenin yeni çıkardığı ürünü tanıtması, sosyal sorumluluklarını yerine getirmesi ve bilgi vermek gibi amaçlarla yapılan ve medya kuruluşları aracılığıyla gösterilen kısa metrajlı filmlerdir. Reklam filmleri firmanın bu güne kadar gerçekleştirmiş olduğu çalışmaları göstermek, kurumsal duruşunu sergilemek, piyasa itibarını yükseltmek, yeni çıkarttığı ürünü ön plana çıkartmak gibi çalışmalar için kullanılır.

 

Bizler başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren ajansımız ile siz değerli müşterilerimiz için reklam filminin senaryosundan, staryboard’duna kadar hazırlayıp, çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Kurgu aşaması tamamlandıktan sonra sizler için üreteceğimiz slogan ile istediğiniz görsel mecrada yayınlanması için hazırlıyoruz. Ürünlerinizin tüketicilerin zihninde yer etmesi ve sizi tercih etmelerini için çalışıyoruz.