Profesyonel Video Çekimi

Profesyonel video çekimi hizmeti veriyoruz.
Video; hareketsiz fotoğraf karelerinin, insan gözünün algılayamadığı çok kısa sürelerde her anın dijital ve analog video kameralar vasıtası ile kaydedilerek, peş peşe getirilip hızlıca hareket ettirilmesidir.

Video, sinema ve reklam alanında önemli bir yere sahiptir ve işlevine göre kendi içerisinde belli başlı ana başlıklar halinde sınıflandırılmaktadır. Uzun ve kısa metraj film çekimleri, reklam filmi çekimleri, viral film çekimleri, televizyon programı çekimleri, tanıtım filmi çekimleri, haber niteliğinde çekimler… Bu çekimlerin her biri belli amaçlar doğrultusunda yapılmaktadır.

Bir işletme, kurum ya da kuruluşun tanıtımında video olmazsa olmazlardandır. Hazırlanan filmlerde üretilen ürünlerin tanıtımından, işletme yapısına, sosyal sorumluluk projelerinden, organizasyonlarına kadar hazırlanan filmler hedef kitleye gösterilir ve verilen mesajlarla firmanın tercih edilmesi sağlanmaya çalışılır.

Bizler başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren ajansımız ile siz değerli müşterilerimize profesyonel video çekimi hizmeti veriyoruz. Sizlerin reklam filmlerinizden, tanıtım filmlerinize, viral filmlerinizden, animasyon filmlerinize kadar tüm çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz.