Prodüksiyon

Prodüksiyon hizmeti veriyoruz.
Paris’te Indian Du Grand Cafe’de sinemanın babaları olarak dünya tarihine adını yazdırmış Lumiere kardeşler icat ettikleri Sinematograf aletiyle ilk gösterimlerini yaparken; kendi icatlarıyla başlayan bu teknolojinin geliştirilip dünyayı bu denli saran sinema ve televizyonu oluşturacağını elbette ki tahmin edemezlerdi. Lumiere kardeşler ilk sinema gösterimlerinde bahçe sulayan bir bahçıvan ve hareket eden bir treni göstermişlerdi. Gösterimde treninin kendilerine doğru geldiğini gören seyirciler korku içerisinde bulundukları salondan çığlık çığlığa kaçışmışlardı. Bu gösterimle başlayan ve günümüzde bilgisayarın getirdiği teknoloji ile insan hayal dünyasını aşan yapımlar ortaya çıkmaktadır.

 

Dijital kurgu sistemlerinin, kamera ve fotoğraf makinalarının gelişmesi, gerek sinema dünyasında gerekse reklam alanında çığır açmaktadır.

 

Prodüksiyonu tek başına, tek bir anlamı olan bir kavram gibi değerlendiremeyiz, prodüksiyon kendi içinde bölümlere ayrılmaktadır bu bölümler, bilgisayar ortamında gerçekleştirilen çizimlerin hareketlendirilmesiyle oluşturulan animasyonlar, havadan, karadan ve deniz altından çekilen görüntülerle oluşturulan filmler,  donuk kare, model, ürün ve kataloğ çekimlerinden oluşmaktadır.

 

Günümüzde işletmeler, kurum ve kuruluşların prodüksiyon hizmeti almaları kaçınılmaz hale gelmiştir. Küreselleşen dünyanın rekabet ortamında, işletmeleri rakiplerinden bir adım ileri gitmelerini sağlamak, üretimlerini ve faaliyetlerini tüketiciye duyurmak noktasında prodüksiyon hizmetleri dünya da çok büyük bir görev üstlenmiştir.

 

Bizler başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren ajansımız ile siz değerli müşterilerimize prodüksiyon hizmeti vermekteyiz. Sizlerin faaliyet alanlarına göre yapacağımız çalışmalarda izleyeceğimiz yollar tamamen tüketicinin ilgisini çekmeye yönelik olarak hazırlanmaktadır.  Marka değerinizi arttırmak ve rakiplerinizden bir adım daha öteye geçmenizi sağlamak için sizlerle çalışmaktan mutluluk duyarız.

 

 

 

coverside.net prodüksiyon sayfamızı incelediniz mi?