Reklam Tasarımları

Reklam tasarımları hizmeti veriyoruz.
Reklam tasarımları tüketiciye ulaşmada kullanılan yöntemlerdendir. İşletme, kurum ve ya kuruluşların ürettiği ürünler, gerçekleştirdiği faaliyetler ve verdiği hizmetler hakkında bilgiler içermektedir.

 

Reklam Tasarımları; Katalog, E-katalog, Broşür, Dergi ve Tanıtım Bülteni, El İlanı, Afiş, Tebrik, Teşekkür, Onur Belgeleri ve Sertifikalar, Sticker, Gazete, Dergi İlan ve Reklamları, Adisyon Fişi, Menü, Rezervasyon Kartı, Bez Afişler, Bayrak ve Flama, Rollup, Kürsü ve Kürsü Arkası, Stand, Bilboard, Bina Giydirmeleri, Araç Giydirmeleri gibi sıralanabilmektedir. İşletme, kurum ve ya kuruluşun müşterisi olan veya henüz olmayan tüm tüketicilere ulaşmada kullanılan yöntemler oldukları için büyük bir özenle hazırlanmalıdır. Reklam tasarımlarıda diğer tüm tasarımlar gibi Kurumsal Kimlik çerçevesinde oluşturulurlar. Ait oldukları işletme, kurum veya kuruluşun logo ve amblemini, logo ve ambleme bağlı olarak oluşturulan kurumsal kimliğin renk ve çizgilerini taşırlar.

 

Bizler başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren ajansımız ile siz değerli müşterilerimizin reklam ürünlerinizi tasarlıyoruz.