Harita Kaydı

Harita Kaydı hizmeti veriyoruz.
Arama Motorları Haritalar

Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında yapılan aramalarında ilk sırada olmanın dışında kurumsal işletmelerin bilinirliğini artırmak için önem verilen başka bir konuda bu arama motorlarının haritaların da kayıtlı olmaktadır. Örneğin bir klima servisi “Antalya Klima Servisi” kelimesinde ilk sıralarda olmasa bile; haritalar lokasyon odaklı çalıştığı için işletmeye yakın bir yerde arama yapıldığında sonuçlar arasında yer alacaktır. Bu yüzden Harita kaydı önemlidir.

 

Bizler başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren ajansımız ile siz değerli müşterilerimizin Google Haritalar’a Kaydını yapmaktayız.

 

Cep Haritalar ( iPhone, Android, Windows Phone)

Akıllı telefonlarda bulunan işletim sistemleri olan iOS, Android ve Windows’un kullanıcılarına sunduğu harita hizmetleri bulunmaktadır. Bizler başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren ajansımız ile siz değerli müşterilerimizin bu haritalara kaydınızı yapıyoruz, ve mobil aramalarda işletmenizin bulunabilir hale gelmesini sağlıyoruz.

 

Navigasyon Haritalarına Kayıt

Bizler başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren ajansımız ile siz değerli müşterilerimizin Garmin, Next, Navitech, Piranha, Goldmaster, AselsanNet, Atlanta, Remco, Flyaudio, Necvox, Xetec, Harward, Kamosonic, Cyclon, Royaltek, Telefunken, GpsTurk, ve Mobesenavi Navigasyon cihazlarının haritalarına kaydınızı yapıyoruz ve bulunabilirliğinizi maksimum düzeye getiriyoruz