Google SEO

Google SEO yani Google arama motoru optimizasyonu hizmeti veriyoruz.
Google hiç şüphesiz ki dünyanın en popüler arama motoru ve pek çok hizmeti birden kullanıcılarına sunan bir dev. Bu hizmetler; Google Web Yönetici Araçları, Google Analytics, Gmail, Google Plus ve çok daha fazlasıdır.

 

Arama Motoru Optimizasyonu adından da anlaşılacağı gibi web sitesinin arama motoruna göre optimize edilmesi anlamına gelmektedir. Bizlere reklam vererek ilk sıralarda olmak yerine doğal yollarla anahtar kelime odaklı ilk sırada çıkma imkanı sağlamaktadır. Google’ın arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda ki son algoritmasına göre; içerik bakımından tamamen özgün ve güncellenen sitelere öncelik verilmektedir.

 

Kurumsal işletmeler için büyük önem taşıyan Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) işletmelere; sanal dünyada bilinirlik, online itibar ve müşterilere daha kolay ulaşım gibi imkanlar sağlamaktadır. Kurumsal işletmeler için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) sektör kelimelerine göre odaklı yapılmalıdır. Örneğin; “Antalya reklam” kelimesi Antalya Bölgesinde faaliyet gösteren bir reklam ajansı için olmazsa olmaz bir kelimedir .

 

Bizler başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren ajansımız ile siz değerli müşterilerimize sektörünüz ne olursa olsun doğru anahtar kelimelerin tespit edilmesi ve bu kelimelere arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışması hizmeti veriyoruz. Çalışmalarımız sonucunda anahtar kelimelerinizde ilk sıralara çıkmanızı sağlıyoruz. Sizler için ayrıca Google Site Kaydı, Google Haritalar Kaydı, Web Yöneticisi Araçları Kaydı, Sitenizin indexlenmesini hızlandıran çalışmalar yapıyoruz.

 

Tüm çalışmalarımızı Google Analytics üzerinden takip ediyoruz ve arama sonuçları raporluyoruz. Bu analizler ve raporlamalar sonucunda hangi kelimeden ve hangi sıklıkla geri dönüş aldığınızı belirliyoruz. Ayrıca rakiplerinizi de takip ediyor ve onların analizlerine göre de sizleri yükseltmek için özveri ile çalışıyoruz.