Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmeti veriyoruz.
İnternet kullanımı arttıkça büyüyen ve gelişen en büyük web siteleri arama motorlarıdır. Arama motorları aranılan bilgiye ulaşmak için bizlere anahtar kelime odaklı olarak sonuçları gösterirler. İşletmeler için doğru anahtar kelimelerde sonuçlar arasında özellikle ilk sıralarda görüntülenebilmek oldukça önemlidir. Arama motoru optimizasyonu (SEO) web sitelerinin reklam vermeden üst sıralarda görüntülenmesini sağlama işlemidir. İyi çalışılmış bir arama motoru optimizasyonu (SEO) sonucunda hem reklam bütçenizden kazanır hem de anahtar kelime araması sonuçlarında üst sıralarda görüntülenerek organik şekilde sitelerinizin ziyaret edilmesini sağlayabilirsiniz.

 

İşletmenizin reklam bütçelerini düşürüp doğal yollarla müşteri kazanmak istiyorsanız; arama motorlarında anahtar kelime aramalarında üst sıralarda olmanız gerekmektedir. Bunun için sitenize hem site içi olarak tanımladığımız sitenizin üzerinden yapılan çalışmaların hem de site dışı olarak tanımladığımız farklı işlemlerin yapılması gerekmektedir. Site içi arama motoru optimizasyonu çalışmalarında; sitenizin güncel web tasarım trendlerine uyumluluğu, H3 – H2 diye tanımladığımız başlıkların kullanımı, site içerik metinlerinin SEO için uygunluğu, site görsellerinin arama motoru için tanınabilir hale getirilmesi için “alt” taglarının doldurulması gibi pek çok işlemler vardır. Site dışı SEO işlemi için ise aynı sektörü paylaşan farklı sitelerden backlink alınması, link wheeling (köprüleme), paravan bloglar, özgün tanıtım yazıları gibi çeşitli çalışmalar vardır. Bu çalışmaların yapılması ve sonuçlarının görülmesi süreç almaktadır. Bu süreci aceleye getirmek arama motorları tarafından web sitenizin spam olarak algılanmasına arama sonuçlarında hiçbir şekilde çıkmaması gibi cezalar almasına sebep olabilmektedir. Unutmayın ki günümüzde arama motorları özgün içerik ve yazılarla donatılmış sürekli güncellenen siteleri ayırt edebilmek ve en iyi sonuçları gösterebilmek için sürekli olarak algoritmalarını yenilemektedir. Bu sayede spam kullanımının önüne geçmektedir.

 

Bizler başta Antalya olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren ajansımız ile siz değerli müşterilerimize Google, Yandex ve Bing arama motorlarında Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmeti vermekteyiz. Sizde işletmenizin kurumsal web sitesinin arama motorlarında üst sırala çıkmasını istiyorsanız sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyarız.